SLO | ENG | DE | HR | SRB | BG | HU Naslovnica | Obrazovanje | Kontakt | O nama

Naton Croatia
  Novosti na področju dela in prostih delovnih mest   Novosti na področju dela in prostih delovnih mest   Novosti na področju dela in prostih delovnih mest   Novosti na področju dela in prostih delovnih mest   Novosti na področju dela in prostih delovnih mest

Naton HR > Slobodna radna mjesta

Radno mjesto: ADMINISTRATOR/JUNIOR SALES RECRUITER

Naton ljudski potencijali d.o.o. traži:

ADMINISTRATOR / JUNIOR SALES RECRUITER m/ž
Područje rada: Grad Zagreb / centar

Opis posla/odgovornosti na tom radnom mjestu:
Administrator / Voditelj ureda zadužen je za cjelokupno poslovanje i vođenje ureda koje uključuje:

- telefonsku i e-mail komunikaciju, primanje i slanje pošte
- suradnju s klijentima, kandidatima, dobavljačima, partnerima, kolegama iz agencije u EU
- vođenje brige o uredu (nabava uredskih potrepština, briga o sobi za sastanke, funkcioniranje ureda- urednost ureda (ured ima spremačicu)
- izdavanje faktura IRA, URA, putni nalozi, financijska izvješća prema vlasnicima, priprema za plaćanje ( suradnja s računovodstvom), vođenje mjesečnih financija ureda
- vođenje evidencije o radnicima ( do 10 radnika) , poznavanje procesa zapošljavanja radnika
- ispunjavanje statistike za određene ustanove kroz obrasce ( nekoliko x godišnje)
- objavljivanje oglasa za posao na portalima i stranici agencije, rad na društvenim mrežama (FB, TW)
- učenje rada u bazi agencije (objava oglasa, filtriranje kandidata), ispunjavanje administrativnih podataka unutar CRM sustava u vidu izvještavanja
- priprema i razumijevanje ugovora s radnicima, ustupanje radnika klijentima, kalkulacija ( za staff leasing kandidat će dobiti edukaciju u agenciji kao i za druga HR pitanja)
- priprema i razumijevanje ugovora s klijentima za usluge agencije
- komunikacija s računovodstvom i moguće odvjetnikom po potrebi
- pomoć u procesima selekcija za niže pozicije ( filtriranje kandidata/životopisa, dogovaranje razgovora, ispunjavanje upitnika za radnike telefonski ili osobno, traženje nižih pozicija)

*Budući da se radi o manjem obimu administracije ( prosječno do 5 h na dan) od kandidata se očekuje rad u prodaji usluga agencije što uključuje traženje kontakata klijenata ( pismeno,usmeno), pisanje i slanje ponuda mogućim klijentima, telefonsko kontaktiranje klijenata,odlazak na sastanke s kolegama iz agencije i slični zadaci.

Očekujemo:

Od kandidata se očekuje:
- VŠS/prvostupnik ekonomija ili druge društvene znanosti
- 1-2 godine iskustva rada u vođenju poslovanja ureda; iskustvo u prodaji usluga je prednost
- engleski jezik u govoru i pismu
- Izvrsno korištenje MS Office paketa i Interneta
- B - kategorija

PROFIL: komunikativna i ljubazna osoba, samostalna, proaktivna ; ako nešto ne zna da je spremna naučiti, osoba koja se trudi i kojoj novac nije jedina motivacija, pismena i elokventna osoba, kulturna/pristojna, koja zna komunicirati s klijentima/strankama, pozitivna, marljiva, koja surađuje te je orijentirana na dobrobit poslovanja, uredna, osoba orijentirana ljudima, prodaji i željom za rezultatom

Nudimo:

Klijent nudi
- stalan posao; ugovor na određeno vrijeme uz probni period, mogućnost ugovora na neodređeni period
- rad u manjem uredu u centru Zagreba
- fiksna plaća cca.4000 kuna neto + dodatno isplata prijevoza ( 360 kn Zagreb)
- mogući nagrada/bonusi za uspješno odrađene zadatke
- rad od ponedjeljka do petka, od 8.00 - 16.00 h
Početak rada:  po dogovoru

NAČIN PRIJAVE
ŽIVOTOPISI KOJI NISU PO TRAŽENOM STANDARDU OPISANOM DOLJE, NEĆE BITI PRIHVAĆENI U OVOM PROCESU.

ŽIVOTOPIS :
1. Može biti na hrvatskom ili engleskom jeziku (Molba nije obvezna)
2. Ima maksimalno DVIJE (2) stranice
3. Sadržava datum i mjesto rođenja
4. Sadržava unutar životopisa fotografiju novijeg datuma (zaglavlje životopisa )
5. Sadržava e-mail kontakt i TOČAN broj mobitela
6. Sadržava jasno i sažeto opisana radna iskustva po periodima s punim nazivima ustanova/tvrtki za koje ste radili te gdje su se nalazile kao i obrazovnih ustanova koje ste pohađali
7. Životopis molimo poslati na e-mail adresu info@natonhrcroatia.com s naslovom u predmetu ADMINISTRATOR /JUNIOR SALES RECRUITER + Vaše ime i prezime
8. Cijenjene kandidate M/F molimo da dobro pročitaju naš oglas, što se traži i nudi za navedenu poziciju te da se drže tih okvira
9. Kandidate molimo da prate e-mail korespondencijuzbog mogućih pitanja od strane Agencije ili dogovora za razgovor

U slučaju razgovora u Agenciji očekujemo: kopiju diplome i moguće preporuke, važeću potvrdu o nekažnjavanju

Datum objave oglasa: od 04.09.2017 na 04.10.2017
Mjesto rada:
Zagreb,
Contact person
info@natonhrcroatia.com